Klacht: Er zat wat een haar tussen mijn eten

Haroen2 op 03 september 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 3 september 2014

Tijdens een familiediner bij McDonald's ontdekte de klager een haar tussen zijn visburger. Toen hij dit meldde aan een medewerker, kreeg hij een onvriendelijke reactie. Dit leidde ertoe dat de hele familie het eten liet staan en het restaurant verliet, wat de klager als onacceptabel ervaart.

Mijn Klacht:

Ik was met mijn helle familie uit gegaan. Toen waren we wat gaan eten bij Mcdonalds we hadden eten bestelt en toen zag ik wat tussen de vis burger zitten een haar.
Ik zij dat tegen een van de medewerk en toen kreeg ik te horen dat het geen haar was, en hij had ook nog een grote mond.
Mijn vrouw en mijn kinderen en mijn schoonouders hebben het eten laten liggen en zijn weg gegaan.Ik vindt dit niet kunnen.
Ik ga altijd wat eten bij Mcdonalds en als je zo een grote mond krijgt dan viind ik dit niet kunnen.
Daarom deze boze Mail.

Gewenste Oplossing:

eigelijk altijd.Maar deze keer was ik niet teveden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM