Klacht: Een lange blonde haar in je Wrap

gracia op 24 mei 2013 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 24 mei 2013

Tijdens het eten van een wrap van McDonald's ontdekte de klager op 13 mei 2012 een lange blonde haar in het voedsel, wat leidde tot het stoppen met eten. De klager belde direct de vestiging in Rotterdam, maar kreeg geen gehoor.

Mijn Klacht:

Ik heb op 13/05/2012 een wrap meneu gehaald, tijdens het eten knapte iets in me mond tijdens het happen en afbijten, bij kijken wat het was zat er gewoom een hele lange blonde haar in me wrap, ben gelijk gestopt met eten wat een hccp beleid zeg.
Vervolgens was il onderweg naar beekse bergen met me zoontje zijn verjaardag heb gelijk gebeld naar de desbetreffende verstefging in rotterdam bij de snel weg, maar de tel werd n

Gewenste Oplossing:

Niet beandwoord, vervolgens een mail gestuurd maar het email adres ook geen ene reactie en dan zijn het zulke grote fast food ketens.
Zo blijf je zeker vertrouwen hebben, ik was echt een mcd lief hebber maar sinds ik dat heb meegemaakt nou bedankt en dan geen enige reactie terug.
Ipv dat ze er wat mee doen voprdat de volgende klant ermee te maken krijgt of een kind.
Niet bereikbaar dus als je iets heb gekocht en gaat mis of wat dan ook kan je ook niet meer terecht.
En dan staat er een email adres [email protected], nou rotterdam bedankt
Hoopdat ze er echt wat aan zullen doen, voor mijn nooit meer mcd

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM