Klacht: big mac

macpierre op 26 februari 2012 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 26 februari 2012

Een klant van McDonald's in Leiden uit zijn onvrede over de grootte van de Big Mac, die volgens hem aanzienlijk kleiner is geworden zonder dat de prijs is aangepast. Hij voelt zich misleid en heeft besloten om de burger in de toekomst niet meer te bestellen.

Mijn Klacht:

wegens omstandigheden kon ik een tijdje niet naar de mac.eindelijk kon ik naar leiden,naar de beestenmarkt om een heerlijke bigmac te veroberen.ik maak de box open,en wat zie ik de bigmac is een ienie mieniemac geworden wat is dat ding klein geworden zeg.maar wel de zelfde prijs.dit mag echt geen bigmac meer heten .ik bestel hem ook nooit meer.het is een aanfluiting.

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden met een echte grote bigmac.dus die moet terug komen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM