Klacht: afspraken niet nagekomen

m000 op 15 september 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 15 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

. Ik was ontevreden met mijn bestellingen en het gedrag van de personeels. Hierover werd ik na een maand gebeld en werd mijn klacht erover gesproken. Degene die mij heeft gebeld op 14 juli rond 11:30 u zou een pas sturen dat ik gratis menu kan eten. Ik wacht nu nog steeds op mijn pas.en nog steeds geen pas ontvangen. Hiervoor waren ze mij e mail ook al vergeten te lezen waardoor mijn klacht pas na een maand werd gelezen door een van de personeels van mac in hilversum. Dit is nu mijn vierde mail.

Mvg. Yan
0617600605

Gewenste Oplossing:

Afspraken die ze maken en wel nakomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door m000
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM