Klacht: 8 chicken wings in plaats van 10

kiwiiwik op 19 mei 2013 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 19 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had vorige jaar een klacht verstuurd naar Mcdonalds over de snelheid in de schalkwijk winkel centrum. Het kwam wel laater van voorspelt in de eerste reactie email maar ik had uiteindelijk wel een brief gekrijgen met een voucher voor 2 gratis maaltijden.

sinds dan ik zie dat de mcdonalds in schkalkwijk, haarlem is nu een mcdonalds express en de service is zo veel beter.

Maar nu ben ik terug voor de eerste keer deze jaar, en ik heb de chicken wings gekocht. Dan kom ik thuis en in de dooz zijn 8 in plaats van 10.

sorry hoor maar ik kom uit Nieuwe Zeeland en daar heb ik ELKE WEEK mcdonalds minstens een keer gegeten, maar sinds ik hier wonen (3 jaren), zo vaak heb ik deze zoort problemen. Daarom eet ik mcdonalds niet vaak nu. en dat vind ik jammer.

Gewenste Oplossing:

... Ik weet het niet. Ik ben zo gewent nu aan de slecht dienst in Mcdonals Nederland, ik weet niet wat de oplossing is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM