Klacht: 4x bigmac niet gekregen

Laurens55 op 16 september 2018 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 16 september 2018

Een klant van McDonald's aan de Vreelandseweg in Hilversum heeft herhaaldelijk problemen ervaren met zijn bestellingen, waarbij hij vier keer een Big Mac te weinig ontving. Ondanks zijn nabijheid tot het restaurant, arriveert het eten vaak lauw. Bij een eerdere melding aan de leiding werd hem een MacFlurry aangeboden als compensatie, wat hij als ongepast beschouwt.

Mijn Klacht:

Bij de Mac in Hilversum vreelandseweg al 4 x een bigmac te weinig bij bestelling woon r vlakbij als ik thuis ben is het eten lauw woon r nog geen 2minuten vandaan een x aangegeven toen ik daar at bij de leiding willen ze je afkopen met een macflurry vind dit schandalig

Gewenste Oplossing:

Als ze gewoon eens nakijken wat je besteld hebt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM