Klacht: Mails met aanbiedingen om te downloaden terwijl ik al een jaarcontract heb.

hanssmit op 18 mei 2012 over McAfee Software in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
McAfee Software has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Software
Status Open
Datum 18 mei 2012

Een klant van McAfee Software ontvangt regelmatig e-mails met aanbiedingen voor het verlengen van de bescherming van zijn Dell-pc, ondanks dat hij al een contract heeft dat nog drie tot vier jaar loopt. Dit leidt tot verwarring en frustratie, aangezien de klant geen behoefte heeft aan extra aanbiedingen.

Mijn Klacht:

Ik krijg regelmatig mails van McAfee met: 38% korting op de verlenging van de bescherming van uw Dell-pc, terwijl ik al een contract heb die nog 3/4 jaar loopt.

Gewenste Oplossing:

Stoppen met de mails tijdens de looptijd van een contract. Alleen een mail 1 maanden voor het eind van een contract graag.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM