Klacht: Spelersnummer 25222644

Swezer op 30 maart 2015 over Lotto in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lotto has resolved this complaint
Klacht opgelost op 31 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

De klacht is bij ons ook gemeld en hier wordt aan gewerkt. We zullen deze situatie spoedig en vanuit onze eigen klachtendossier oplossen en een terugkoppeling geven naar de ouder.

Bedrijf Lotto
Categorie Loterijen
Status Opgelost
Datum 30 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn minderjarige dochter Amalisia Oward van 17 jaar, is m.i.v. 14 maart 2015 lid geworden van Lotto. Het bedrag van lotto wordt afgeschreven van het geld van haar abonnement. Graag wenst ik de lidmaatschap ongedaan te maken en verzoek u dat het afgeschreven bedrag terug te storten. Ik voeg hierbij een kopie van haar legitimatie toe.

Gewenste Oplossing:

Wanneer de lotto is beëindigd en het totaalbedrag alle afgeschreven gelden is overgemaakt op het bankrekeningnummer NL92INGB0002852783 van mijn dochter.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Lotto over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lotto in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lotto een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lotto

Heeft op 31 maart 2015 om 08:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

De klacht is bij ons ook gemeld en hier wordt aan gewerkt. We zullen deze situatie spoedig en vanuit onze eigen klachtendossier oplossen en een terugkoppeling geven naar de ouder.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM