Klacht: Hinderlijk bellen

D.J. Mellendijk op 04 juli 2018 over Lotto in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lotto has resolved this complaint
Klacht opgelost op 5 juli 2018
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Mellendijk, Allereerst mijn excuses dat u ongewenst bent gebeld door Nederlandse Loterij. Ik kan me voorstellen dat u dit als vervelend ervaart. Nederlandse Loterij past het Bel-me-niet Register toe in alle gevallen waarin dat is vereist. Wanneer u...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Lotto
Categorie Loterijen
Status Opgelost
Datum 4 juli 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb in het verleden een tijdje mee gespeeld in de lotto.
Na beeindiging wordt ik regelmatig hinderlijk gebeld door Lotto.
Klacht bij het bel me niet register helpt niet.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik NOOIT meer door de Lotto wordt gebeld. Als ik iets van de Lotto wil dan bel ik zelf wel.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Lotto over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lotto in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lotto een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lotto

Heeft op 05 juli 2018 om 09:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Mellendijk,

Allereerst mijn excuses dat u ongewenst bent gebeld door Nederlandse Loterij. Ik kan me voorstellen dat u dit als vervelend ervaart.

Nederlandse Loterij past het Bel-me-niet Register toe in alle gevallen waarin dat is vereist. Wanneer u bent ingeschreven in het Bel-me-niet Register zullen wij u nooit bellen, tenzij u:
- Een klant bent (geweest) van Nederlandse Loterij;
- Zelf heeft aangegeven dat wij u mogen bellen voor een aanbod om mee te gaan spelen. Dit kan bijvoorbeeld wanneer u op internet een enquête invult en in een vraag aangeeft een telefonisch aanbod te willen van Nederlandse Loterij of na de enquête aanvinkt dat wij u mogen bellen.

In deze gevallen is het toegestaan u telefonisch te benaderen ondanks dat u in het Bel-me-niet Register staat.

Om u van dienst te zijn, heb ik uw telefoonnummer geblokkeerd voor het ontvangen van gesprekken van Nederlandse Loterij voor commerciële doeleinden.

Ik vertrouw erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
Nederlandse Loterij, afdeling klachten

D.J. Mellendijk

Heeft op 14 juli 2018 om 11:42 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

En weer werd ik gebeld door de Lotto. Misschien moet ik de juridische weg bewandelen om hier een eind aan te krijgen. Ik wil dat de Lotto AL mijn gegevens verwijderd uit hun bestand en ik wil NOOIT meer gebeld worden!!

Bericht van

7 jaren geleden - Beste heer Mellendijk, Wat vervelend dat u weer gebeld bent door de Lotto. Het verwerkingstermijn is ongeveer 2 weken. Het kan daardoor zijn dat u nog gebeld bent. Mijn excuses hiervoor. U geeft aan dat u uw gegevens verwijderd wilt hebben. Dit kan ik voor u in orde maken. Hiervoor dient u een kopie van uw legitimatie te sturen zodat uw verzoek verwerkt kan worden. Deze kunt u sturen naar [email protected] Ik ga er vanuit u voldoende geïnformeerd te hebben. Met vriendelijke groet, Melanie van der Lee Nederlandse Loterij, afdeling klachten

Alle klachten die gemeld zijn door D.J. Mellendijk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM