Mijn Klacht:
Ik heb een paar dagen geleden loreal paris preference 3.16 gekocht. Op de acterkant stond er dat het voor donker haar was bestemd. Hellaas nadat ik mijn haar geverfd heb volgens de gebruiksaanwijzingen kon je helemaal geen paars zien. Het is alsof ik mijn haar helemaal niet geverfd heb. Daar gaat mijn 18 euro in de prullenbak. Jammer, want ik had een paar jaar geleden mijn haar met loreal paris infinita preference 3.1 deep purple geverfd op dezelfde manier en toen lukte het wel en was ik er erg tevreden mee.
Gewenste Oplossing:
Ik vind het jammer dat mijn geld uit het raam is gegooid en ik niet hetzelfde prestatie van loreal paris heb kunnen beleven.
Als het mogelijk is zou het super fijn zijn als ik van loreal paars haarverf krijg aangezien ik niet in staat ben om nog een doos haarverf te kopen.

