Mijn Klacht:
Wij hebben een boete opgelegd gekregen van de RDW E409,- omdat auto niet verzekerd zou zijn, Alle premies heeft london ontvangen van ons.
Na vele malen telefoneren schuiven ze het maar van de hand, en kunnen niets doen??.Wij zijn bereid naar de rechter te stappen en London aansprakelijk te stellen voor de door mij gemaakte kosten en stress.
polis 3126433 .Ik heb bewijs dat wij premie voor 6 maanden voor uit betalen en dan storten ze 3 maanden terug zoiets. Ze werken allemaal langs elkaar.
Gewenste Oplossing:
Wij zijn bij onze bank geweest en alles onderzocht, de betalingen aan London zijn oor ons gedaan en afgeboekt tot heden, ze hadden ons nooit mogen schorsen bij de RDW. Mijn vrouw en kinderen hebben eigenlijk onverzekerd rond gereden die periode, wat schandelijk is en gevaarlijk. vanaf wij de auto nieuw hebben is de premie betaald. Een excuus van London zou minimaal zijn geweest, maar de boete van RDW E409,- wil ik terug ontvangen van London . Anders overweeg ik naar de Rechter te stappen.

