Klacht: Touwtjes raken regelmatig los

deeik159 op 21 april 2018 over Lipton in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Lipton
Status Open
Datum 21 april 2018

Er wordt geklaagd over de kwaliteit van Lipton Tea Lemon, waarbij de touwtjes van de theezakjes regelmatig losraken. Dit leidt tot ongemak, aangezien de consument genoodzaakt is om met een lepeltje de zakjes uit de glazen te halen. Er wordt gevraagd of er een oplossing voor dit probleem mogelijk is.

Mijn Klacht:

Wij drinken met plezier Lipton Tea Lemon, maar de laatste tijd wordt dit plezier verstoord door het feit dat de touwtjes van de zakjes regelmatig losraken en ik met een lepeltje het theezakje uit de theeglazen moet halen. Is hier wat aan te doen, want het is best irritant al de los rakende zakjes of touwtjes.

Gewenste Oplossing:

Mijn vriendin en ik zijn tevreden wanneer de labels goed vast blijven zitten aan de zakjes. Ook zou het prettig zijn als wij dit zelf zo nu en dan gratis of tegen gereduceerde prijs ook zelf kunnen controleren

Beoordeling 3/10 star-2 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM