Klacht: lint niet gekregen wel betaald

bellocarino op 17 februari 2012 over Lintbedrukken.nl in de categorie Internetshops - bedrukte produkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lintbedrukken.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 februari 2012

Een klant heeft een proeflint besteld bij Lintbedrukken.nl en hiervoor betaald, maar heeft het product nooit ontvangen. Na meerdere pogingen om contact op te nemen, kreeg de klant te horen dat het lint naar een verkeerd adres was gestuurd en dat het opnieuw verzonden zou worden. Uiteindelijk werd er door de eigenaar aangegeven dat er geen verdere moeite meer gedaan zou worden voor het bedrag van 17 euro, wat de klant als een vreemd verhaal ervaart.

Mijn Klacht:

ook wij hebben een klacht over lintbedrukken.nl. We hebben een proeflint besteld met het idee om daarna een grotere hoeveelheid te bestellen. Betaald voor een aangetekende zending maar niets ontvangen. Gemaild met hun en gebeld. Het zou in orde komen.Niets meer gehoord. Weer gemaild en nu kregen we een bericht terug van globos.nl, een bevriend bedrijf naar het schijnt?. Het was naar een verkeerd adres gestuurd. Het zou nog eens worden gestuurd naar het juiste adres. Weer gewacht, niets ontvangen. Weer gebeld en nu krijgen we van de eigenaar te horen dat hij geen moeite meer gaat doen voor een bedrag van 17 euro. Een heel vreemd verhaal. Als je aangetekend verzend moet je een track en trace nummer kunnen laten zien aan je klant. De vraag hierom werd niet beantwoord. Kortom, niets bestellen bij deze firma!!!

Gewenste Oplossing:

Geld terug of alsnog het bestelde lint.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM