Klacht: zeer slechte service

Michael Aken, van op 28 april 2020 over Lightexpert.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Nieuwe klacht
Datum 28 april 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

lightexpert.nl had een leuke aanbieding op hun website. Betrof een universele led-dimmer. Op hun website gaven ze op dat bijna alle afdekramen en knoppen hierop zouden passen. Ik heb er 3 besteld en tegelijkertijd heb ik elders de dimmerknoppen etc besteld. Bleek dat lightexpert niet de juiste dimmers had verzonden. Het waren duidelijk andere dimmers dan die op de website stonden en die ik besteld had. Met als gevolg dat de afdekramen en knoppen niet pasten op de dimmers die zij mij verzonden hadden.
Foutje, kan gebeuren natuurlijk (dacht ik). Geprobeerd te bellen maar waren ivm corona niet telefonisch te bereiken, alleen via mail. Wel vreemd aangezien je juist zou denken dat je telefonisch wel je zaakjes kan regelen. Maar goed, ook hier kon ik nog enigzins begrip voor opbrengen. Vervolgens mijn vraagopmerking gemaild. Geen reactie, volgende dag weer gemaild, weer geen reactie, later op de dag weer gemaild weer geen reactie. Ondertussen thuis geen lichtknoppen etc.
Het vreemde was, ik had nog een andere bestelling lopen bij lightepert.nl. Mijn mail over de status van die bestelling werd direct beantwoord. Daarop gereageerd waarom ik geen reactie krijg op mijn vraag mbt die andere bestelling. Blijft het weer stil.Gewoon zeggen dat je een verkeerd product heb opgestuurd, is toch geen schande. Maar verkeerde product opsturen en dan gewoonweg negeren, dat is pas schandalig, frustrerend en zeer kwalijk. Heb ook gelijk de ontvangen spullen terug gestuurd en de andere bestelling ga ik ook annuleren. Zo’n bedrijf, dat zo respectloos omgaat met klanten, gun je toch geen cent.

Gewenste Oplossing:

telefonisch contact met mij opnemen en uitleggen waarom er niet gereageerd wordt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lightexpert.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Fazli
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)