Klacht: Douane/invoerrechten betalen aan DHL

1ilona1 op 31 december 2014 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 31 december 2014
Reactie van het bedrijf:

Klant op 31-12 per e-mail een oplossing aangeboden.

Status Opgelost
Datum 31 december 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

2 jacks gekocht en betaald € 58,16. Nergens werd melding gemaakt van eventuele extra kosten. Dit is niet in orde! Ik ga ervan uit dat ik mijn bestelling naar behoren heb afgerekend en nu mijn bestelling er bijna is moet ik €24,49 betalen!
Als ik deze kosten van tevoren had geweten had ik hierin een keuze kunnen maken. Nu ben ik dit verplicht, voel mij echt belazerd!

Gewenste Oplossing:

Wanneer light in the box duidelijk aangeeft wanneer je deze kosten dient te betalen en nu komen met een gepaste oplossing

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 31 december 2014 om 15:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant op 31-12 per e-mail een oplossing aangeboden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)