Klacht: Betaald en niet aangekomen

[email protected] op 22 januari 2021 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 22 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben een lichtslinger besteld tegen Kerstmis als kadootje. Mijn zoon heeft nog extra kosten betaald om het sneller te laten toekomen.
Daarna moesten er kosten via Dhl betaald worden , waar niets van vermeld stond en dat het bijna op het dubbel v d aankoop zelf was.
Wij hebben het terug naar jullie laten sturen , en krijgen noch het kadootje noch het geld terug. Is dat jullie service ??? IK GOOI DIT OP FACEBOOK ALS JULLIE NIET REAGEREN !!

Gewenste Oplossing:

IK ZELF HEB OOK AL EENS MAGNEETPARELS BESTELD EN ALLES IS DAARENTEGEN GOED VERLOPEN

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Light in the box

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Light in the box nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)