Klacht: Waardeloze levering en ophalen pakket

Honingdas op 27 december 2018 over Lidl in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 december 2018
Reactie van het bedrijf:

Hartelijk dank voor je reactie die wij per mail hebben ontvangen. Wij hebben de afhaalopdracht ingepland op 03-01-2019 DHL komt tussen 08.00 en 18.00. Helaas is het voor ons niet mogelijk om een tijdsindicatie te geven. De brief met waardebon...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Lidl
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 27 december 2018

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de levering van een bestelling bij Lidl, waarbij de levering te laat kwam en er geen communicatie over de status was. Na meerdere telefoontjes en een nabestelling, bleef de situatie onduidelijk en was een deel van de bestelling uitverkocht, ondanks dat het online te bestellen was. Hoewel het pakket uiteindelijk is geleverd, is de klant nog steeds in afwachting van een terugbetaling van 240 euro voor de niet geleverde artikelen.

Mijn Klacht:

Bestelling komt veel te laat, zonder een mail hierover. Heel vaak gebeld over de bestelling. Daarna stond de bestelling als bezorgd in track and trace, terwijl er niets was geleverd. Wederom gebeld. Er zou een nabestelling worden gedaan en de track and trace code zou worden gemaild. Dit is niet gebeurd. Opnieuw gebeld. De nabestelling stond niet vermeld. Nu is er opnieuw een nabestelling gedaan, maar de garantie dat het nu soepel zou verlopen kon niet worden gegeven. Een deel van de bestelling was ook nog eens uitverkocht, terwijl het wel te bestellen was op de website. Het ging in totaal om een bedrag van 240 euro.
Het geld voor de bestelling die niet geleverd kon worden heb ik nog steeds niet terug.
Het pakket is inmiddels geleverd, maar nu weer een nalevering. Het pakket stond in het trappenhuis, zonder handtekening bezorgd. Wie was verantwoordelijk als het pakket was verdwenen???
Het ophalen van dit tweede pakket gaat zeeeer moeizaam. Voor deze bestelling zijn wij meerdere dagen thuisgebleven voor niets!! Het pakket zou opgehaald worden, maar DHL komt zonder bericht de hele dag niet opdagen. We mogen het grote pakket ook zelf bij een filiaal afleveren. Zonder auto is dat geen doen. Nog een dag voor niets wachten vind ik geen optie. Klantonvriendelijk en niet oplossingsgericht. Ook nog durven zeggen dat je het dubbele pakket wel mag houden en dat je dan de factuur ontvangt.

Gewenste Oplossing:

Excuses voor het opnieuw thuisblijven voor een pakket dat die dag niet eens wordt opgehaald.

Het ophalen van het pakket met een tijdsindicatie ( niet een hele dag)

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lidl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lidl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lidl

Heeft op 28 december 2018 om 16:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Honingdas

Heeft op 03 januari 2019 om 20:42 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Vandaag hele dag thuisgebleven, maar het pakket is wederom niet opgehaald. In totaal ben ik 3 dagen voor niets thuis gebleven. Ik heb duidelijk gemaakt dat ik Lidl nog 1 kans geef en ook deze keer hebben ze het verprutst.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer