Mijn Klacht:
Ik ging vanmorgen naar de Lidl in Oss, Bij de kassa zat een jongen.
Hij was maar steeds met de andere collega in gesprek over zijn zware werkweek van 40 uur en dan ook nog bij de Lidl werken!
Toen ik mijn Kassabon nakeek had hij een afgeprijsd product voor vol aangeslagen en in plaats van de prijs voor Sharon 6 stuks de prijs van koolrabi aangslagen.De manager kwam en begon al dat het teveel moeite was en hij moest nog maar een zien dat ik gelijk had. Ik zei nog dat de jonge niet echt wakker was. Het klopt en ik kreeg 4, 20 euro terug moest zelf maar uitrekenen of dat klopte en nog vragen om de al weggegooide correctiebon. Een sorry of nog een fijne dag kon er niet af.
Toen ik bij de auto kwam keek ik nogmaals over de bon Hier stond 2x Sap ik had maar 1x 6 sap gekocht .Dit levert dus teveel betaalde boodschappen 2,15euro op totaal 6,35 euro teveel op 1 bon.
Zo wordt boodschappen doen bij de Lidl als je niet oplet wel erg duur.
Gewenste Oplossing:
Vriendelijker oplettend personeel.

