Klacht: ontpolffing wit bier uit 0.5 liter blik 2 x

01lidl op 05 februari 2016 over Lidl in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 februari 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Remkes, Bedankt voor uw melding. Onze excuses voor het ontstane ongemak met het bier. Wij hebben u op 8 februari jl. een e-mail gestuurd met daarin een schadeformulier. Dit formulier kunt u opsturen naar onze afdeling Schade zodat...

Bedrijf Lidl
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 5 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

beste dames en heren,

op terug reis vakantie met caravan stonden oa een aantal blikjes bier gewoon en wot bier in de caravan koelkast electrolux rm270.
voor ons geheel onverwacht zagen wij bij stop caravandeur open staan en daarnaast de gehele caravan vloer nat / vochtig van bier.
bijzonder is dat alleen 2 witbier blikjes zijn ontploft en de andere blikjes niet.
vanuit mijn dagelijkse functie ben ik er mee bekend met dit gevaar van bepaalde dranken frisdrank en andere sappen. helaas koelt de absorbtie koelkast nadien aanzinelijk minder.

Gewenste Oplossing:

wij zouden het op prijs stellen een stukje compensatie te krijgen voor de overlast hinder alsmede voor de schade aan de koelkast.
herstel aan de koelkast zou aldus Dometic Benelux E 300 a a E 400 bedragen. dan moet hij nog uitgebouwd en later weer ingebouwd worden en getransporteerd te worden.
de dagwaarde van de koelkast is ook ong e 300 a e 400.

graag zou ik zien dat u een passend voorstel doet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lidl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lidl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lidl

Heeft op 12 februari 2016 om 15:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer