Mijn Klacht:
Ook mijn ervaring met de levering door Lidl en met koeriersclub DHL is ongelofelijk slecht. In juli 2017 een matras besteld, is nooit bezorgd door DHL. Zowel Lidl als DHL wezen naar elkaar maar feit was dat er nooit een briefje in de bus lag van een gemiste zending. Schriftelijke excuses evenals een tegoedbon zouden zsm met de post volgen. Natuurlijk nooit iets van gezien. De klantenservice van de Lidl deed er vrij laconiek over. Nu weer een matras besteld en Lidl doet voorkomen alsof er een overdracht aan DHL heeft plaatsgevonden maar navraag bij DHL leert dat er na 30 uur nog geen levering aan DHL heeft plaatsgevonden en als klap op de vuurpijl is de klantenservice van de Lidl niet bereikbaar.
Ik kom eigenlijk tot de conclusie dat het als werkende totaal geen zin heeft dat je thuis op een zending van de Lidl zit te wachten want het gaat echt niet komen op de afgesproken dagtijd.
Glenn.
PS: Lidl voor je hier een reply gaat schrijven met excuses bla bla bla, ga je eerst in de hoek kapot staan schamen dat je bovenstaande bij (bijna) al je klanten flikt. Het is bijna een normale werkwijze geworden bij jullie !
Gewenste Oplossing:
Als Lidl eindelijk zijn zaakjes op orde heeft en gaat beloven wat ze schijven. Maar eerlijk gezegd ga ik ze geen derde kans geven.


