Mijn Klacht:
Zondagmiddag bij Lidl in Schiedam. Beveiliger blijkbaar van Turkse afkomst discussieert op luide toon met Lidl medewerker over diens afkomst ; jij bent Marokkaan! Waarop de medewerker ontkent en zegt dat hij Nederlander is. Hele luide discussie over en weer waarop ik zeg: jongens jullie zijn allebei Nederlander volgens mij en waar je hart ook ligt respecteer elkaar hierin. En ik ga verder mijn boodschappen doen. Later bij de koeling staat dezelfde beveiliger opnieuw op luide toon te discussiëren met een andere Lidl medewerker over diens afkomst.
Eerst denk ik….laat maar gaan….maar dan loop ik toch terug en zeg tegen de beveiliger dat ik er last van heb dat hij zo luidruchtig aan het discussiëren is in de winkel over wel of niet Turks, Marokkaans of Nederlander zijn. Zo’n discussie voer je in je vrije tijd maar niet tijdens je werk in de winkel.
Wordt hij heel boos, onderbreekt me, en dreigt me de winkel uit te zetten???!!!!
Wat een onbehoorlijke kerel, en dat is dan beveiliger??? Ik voel me hier alleen maar heel veel meer onveilig door.
Gewenste Oplossing:
Excuses van Lidl en eigenlijk vind ik dat iemand die op zo'n manier ruzie loopt te zoeken in de winkel er niet thuis hoort. Zeker niet als beveiliger.


