Klacht: Liander krijgt een stroomaansluiting niet geregeld

JBVK3 op 24 oktober 2022 over Liander in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Liander
Status Open
Datum 24 oktober 2022

Een klant van Liander meldt dat er geen schouwing heeft plaatsgevonden voor de stroomaansluiting in zijn woning, ondanks een eerdere aankondiging. De aannemer die voor Liander werkt, heeft de werkzaamheden overgedragen aan een nieuwe aannemer, maar Liander lijkt hiervan niet op de hoogte te zijn. Bij navraag bij beide aannemers ontvangt de klant geen duidelijke informatie en ervaart hij een gebrek aan actie van Liander.

Mijn Klacht:

Liander geeft in een brief aan dat er vorige week geschouwd zou worden voor de stroomaansluiting in onze woning. Er is niemand geweest. De aannemer die voor Liander werkt zeg alle werkzaamheden uit handen te geven aan een nieuwe aannemer die voor Liander gaat werken.
Liander zegt vervolgens daar niets van te weten.

Bij informeren bij de 2 aannemers, wordt je van het kastje naar de muur gestuurd. Niemand weet iets.

Uiteraard is Liander hier de eindverantwoordelijke in, maar actie wordt er niet ondernomen.

Gewenste Oplossing:

Een stroomaansluiting in onze nieuwbouwwoning op een redelijk termijn, alvorens we de woning bewonen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Liander

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Liander nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door JBVK3
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie