Klacht: Levering van kapotte koelkast en probleem met omruiling

klager6164d6dd ✓ Verified op 20 juli 2026 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 20 juli 2026

Een klant heeft een koelkast aangeschaft bij MediaMarkt, die bij levering defect bleek te zijn. Door afwezigheid op vakantie kon de klacht niet binnen de vereiste 48 uur worden gemeld, en de koelkast werd bovendien door een minderjarige in ontvangst genomen. Pogingen om tot een oplossing te komen via MediaMarkt zijn tot nu toe zonder resultaat gebleven.

Mijn Klacht:

Onlangs heb ik een koelkast gekocht bij Mediamarkt, maar deze bleek bij levering kapot. Ik was op vakantie en kon de klacht daardoor niet binnen de gestelde 48 uur melden. Bovendien heeft een minderjarige de koelkast in ontvangst genomen, wat mogelijk ook een rol speelt. Ondanks mijn eerdere contact met Mediamarkt heb ik geen oplossing kunnen vinden voor dit probleem.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een omruiling van de kapotte koelkast.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 dag geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over MediaMarkt
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 dag geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Alle klachten die gemeld zijn door klager6164d6dd
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM