Geboden Oplossing:
Beste mevrouw Scholtens,
Hartelijk dank voor uw bericht.
Wij vinden het zeer vervelend dat u zoveel problemen heeft ondervonden bij het ontvangen van uw gehele bestelling. U heeft hier overduidelijk ongemak door ondervonden. Hier bieden wij onze excuses voor aan.
Wij hebben op 23 april aan het magazijn de opdracht gegeven om een nieuw tafelblad naar de vervoerder, Extra@Home, te versturen. Wij hebben contact opgenomen met Extra@Home. Zij hebben het tafelblad ontvangen, deze staat klaar voor aflevering in het depot. Zij hebben u afgelopen zaterdag per mail een kalender verstuurd waarin u een nieuwe afleverdatum kunt aangeven.
Wij vinden het zeer vervelend dat Extra@Home afspraken met u heeft ingepland, terwijl zij geen tafelblad voor u hadden om te leveren. Dit is absoluut niet de bedoeling. Gezien de tijd en de moeite die u kwijt bent geweest aan uw bestelling hebben wij u aangemeld voor een compensatie. Wij kunnen op dit moment niet aangeven of aan u compensatie zal worden toegekend, daar het niet in handen van de klantenservice ligt.
Met Extra@Home hebben wij afgesproken dat zij u vandaag bellen voor een nieuwe afspraak. Mochten zij geen contact met u opnemen dan horen wij dat uiteraard graag. Gezien zij bevestigd hebben, het tafelblad ontvangen te hebben, gaan wij er vanuit dat u deze snel zal kunnen ontvangen.
Excuses voor het ongemak.
Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.
Met vriendelijke groet,
Blokker Klantenservice