Klacht: Levens duur autolampen

Droplul1955 op 20 februari 2021 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 20 februari 2021

Een klant heeft een klacht ingediend over de levensduur van autolampen van Philips, die na tweeënhalf jaar defect raakten. Ondanks contact met de klantenservice, werd er geen coulance aangeboden, aangezien de garantieperiode van twee jaar was verstreken, terwijl op de verpakking een levensduur van meer dan twaalf jaar werd vermeld.

Mijn Klacht:

Na twee en half jaar gaat een lamp kapot philips klanten service gebeld en gemaild reactie van ja maar u garantie is twee jaar en niets van een coulance regeling op de doos stond levensduur meer dan twaalf jaar

Gewenste Oplossing:

Als er een tegoed koming in de kosten komt daar de lampen 209 euro kosten daar mag je toch wel wat van verwachten

Beoordeling 4/10 star-2 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door Droplul1955
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM