Mijn Klacht:
Op 19 september in de ochtend heb ik ineens geen beeldscherm meer terwijl deze de vorige avond het nog deed en de tv gekocht is op 24 september 2020. hierop heb ik direct gebeld naar Samsung en zij hebben de tv aangemeld voor reparatie Hierop heb ik een mail gekregen Van ”Letmerepair” met de bevestiging. er zou binnen 48 uur contact opgenomen worden maar na drie dagen heb ik nog steeds niets gehoord daarom heb ik contact opgenomen met het bedrijf en 1 1/2 uur in de wacht staan zonder iemand te spreken waarop ik ben gaan bellen naar Samsung en zij mij aangeven toch nog even geduld te hebben. Vervolgens heb ik twee dagen later nog steeds niets gehoord Waarop ik weer heb gebeld naar Samsung en de situatie weer heb uitgelegd.
Zij geven aan het allemaal heel vervelend te vinden maar dat zij er niets aan kunnen doen omdat het bij de service partner ligt wel hebben zij een mail gestuurd ter reminder.
Na een reparatie aanmelding en twee reminders en 7 dagen later nog steeds geen reactie. Ook krijg je alleen een irritant muziekje als je ze belt maar niemand aan de lijn zelfs na 1.5uur niet!
Gewenste Oplossing:
Ze moeten betere service verlenen aan klanten ipv hen te laten zitten en de telefoon niet aan te nemen!
Want na 7 dagen wachten (en wie weet hoeveel langer nog) zonder tv bij een jong gezin vind ik echt belachelijk!

