Klacht: Op 3010 besteld – op 2811 nog steeds niet ontvangen – wel al betaald

Martine Roels op 28 november 2018 over Lesara in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Lesara
Status Open
Datum 28 november 2018

Een klant heeft op 30 oktober een bestelling geplaatst bij Lesara en deze meteen betaald. Ondanks een melding op 15 november dat een deel van de bestelling verzonden zou worden, heeft de klant op 28 november nog steeds niets ontvangen. Na contact met de klantenservice bleek er sprake te zijn van transportproblemen, en een verzoek tot annulering van de bestelling werd afgewezen omdat de goederen al ingepakt waren.

Mijn Klacht:

Op 3010 heb ik een bestelling geplaatst bij Lesara en ook onmiddelijk betaald. Op 1511 kreeg ik een eerste melding dat een gedeelte van mijn bestelling zou verstuurd worden. Aangezien ik nog steeds niets ontvangen heb, heb ik eergisteren contact opgenomen met de klantenservice. Hier kreeg ik het verhaal dat een deel van mijn bestelling klaarstond op de laadkade in Duitsland maar dat er problemen waren met de transporteur. Een ander gedeelte van mijn bestelling kwam uit het verre Oosten maar daar waren ook problemen met de transporteur. Op mijn vraag om de bestelling te mogen annuleren kwam een negatief antwoord aangezien de goederen al ingepakt waren. Ik krijg het gevoel dat ik noch goederen noch geld zal terugzien.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag ofwel binnen redelijke termijn(max 10 dagen) de goederen geleverd krijgen ofwel de kans krijgen om mijn bestelling te annuleren en een terugbetaling te krijgen van mijn geld.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten