Klacht: iets anders ontvangen dan ik heb besteld

wailam.kam op 27 april 2021 over Labeo.be in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Labeo.be
Status Open
Datum 27 april 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een gepersonaliseerde puzzel besteld. De letters A-L-E-X-I zouden
puzzelstukken vormen in een houten plank. De website zei dat dit er binnen 7 werkdagen ging zijn. Ik heb het besteld op 17 maart. Het kwam maar niet en ik heb meerdere malen gemaild om te vragen waar het bleef. Ik heb enkel de eerste keer antwoord gekregen met de vraag of ik geen track trace had gekregen. Nu heb ik het gisteren aangekregen, is het een stom klein puzzeltje dat van Ali Express komt, dat totaal niet gepersonaliseerd is, het is van karton gemaakt en het is niet het geld waard dat ik er aan heb betaald. Ze sturen uiteraard niet meer terug en de website is offline

Gewenste Oplossing:

als ik mijn geld terug krijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Labeo.be

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Labeo.be nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door wailam.kam
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten