Klacht: Bestelling betaald, maar daarna niets meer vernomen

Merit Feirabend op 26 januari 2016 over Labelfriends.nl in de categorie Drukwerk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Categorie Drukwerk
Status Open
Datum 26 januari 2016

Een klant heeft op 13 januari een bestelling geplaatst bij Labelfriends.nl en deze betaald via iDEAL. Na de betaling heeft de klant geen verdere communicatie ontvangen, is de telefoon niet bereikbaar en blijft een reactie op e-mails uit, wat leidt tot zorgen over het ontvangen van zowel de bestelling als de betaling.

Mijn Klacht:

Op 13 januari een bestelling a 22.50 geplaatst. Netjes via Ideal betaald en niets meer gehoord. Telefoon is uit de lucht, en op email wordt niet gereageerd… heb sterk het gevoel dat ik naar mijn bestelling En mijn centen kan fluiten.

Gewenste Oplossing:

Zodra mijn bestelling wordt geleverd, of het betaalde bedrag wordt terug gestort

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Labelfriends.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Labelfriends.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM