Klacht: Pluis in sigaret

3407 op 24 oktober 2018 over L and M in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf L and M
Categorie Tabaksbedrijf
Status Nieuwe klacht
Datum 24 oktober 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo, tot mijn grote verbazing heb ik een groot stuk pluis gevonden IN de sigaret. Ik heb er foto’s van en een filmpje. Ik vind dit heel erg. Het is iets waar je al lekker voor betaald, dan kun je helaas , zoals met zoveel in het leven, niet vertrouwen op wat je koopt. Hoe is dit in hemelsnaam mogelijk dat er een dikke stuk pluis tussen tabak komt ?

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als dit nooit meer kan gebeuren. Maar aangezien dit uberhaubt mogelijk is, zie ik niet in hoe zo’n bedrijf iemand met zo’n ervaring tevreden kan stellen. Ik vind dit ongelooflijk. Lijkt me logisch, aangezien zoiets erg is over de longen te trekken. Op zijn minst hoop ik op een verklaring

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over L and M

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over L and M nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 3407
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM