Klacht: Er zit 70 stoffen die carcinoom veroorzaken

sanela44 op 16 juli 2016 over L and M in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf L and M
Categorie Tabaksbedrijf
Status Nieuwe klacht
Datum 16 juli 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag heb ik gekocht L&M shag van 30 gr en het staat met dikke zwarte letters aangegeven dat het zit 70 stoffen die carcinoom veroorzaken in. Dat houd in dat ze geven toe dat ze ons vergiftigen. Dus mijn klacht gaat erover om poging tot systematisch volk te vergiftigen waar door is dood oorzaak.

Gewenste Oplossing:

Alle verkoop van sigaretten en shag stoppen onmiddellijk, alle bedrijven wereld wijd afsluiten en producten te vernietigen .Anders stop met die zieke waarschuwingen !

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over L and M

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over L and M nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM