Klacht: Droge shag

thierry1987 op 23 augustus 2019 over L and M in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf L and M
Categorie Tabaksbedrijf
Status Nieuwe klacht
Datum 23 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Als je bij het tank station om shag vraagt krijg je (in n shag pakje) die droge meuk voor peuken klikken.
ik probeerde een plukje te pakken en het viel allemaal uit een in droge fijne kruimels. niet iets wat fijn rookt of rolt

Gewenste Oplossing:

wanneer niet alle shag direct verkruimeld en dat jullie rolling tubing tabacco niet als zijnde shag presenteren.
ik ben tevreden als ik n shaggie kan rollen van de tabak en het in mijn vleoi blijft liggen dit is zo droog dat het verkruimeld als je het aanraakt.

p.s. het pake was wel goed dicht, ik hoop niet dat het altijd zo is

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over L and M

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over L and M nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM