Klacht: gestort maar niks gekregen

bert gest op 22 april 2025 over Krytoi Texas Holdem Poker in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Internet Games
Status Open
Datum 22 april 2025

Bert heeft twee bedragen gestort via Global voor chips bij Krytoi Texas Holdem Poker, namelijk 14,99 euro en 44,99 euro, maar heeft hiervoor niets ontvangen. Hij verzoekt om terugbetaling van zijn geld of om de chips met een vergoeding.

Mijn Klacht:

ik bert gest heb 2 maal een bedrag gestort via Global een van 14,99 euro en 1 van 44,99 voor chips van krytoi maar niks gekregen zou graag mijn geld terug hebben of de chips met een vergoeding

Gewenste Oplossing:

met een terug betaling of een mooi aantal chips meer dan ik zou krijgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Krytoi Texas Holdem Poker

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Krytoi Texas Holdem Poker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door bert gest
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM