Klacht: Krijg vooraf betaald geld voor geannuleerd artikel niet terug

aakeim op 11 juli 2013 over Zercom in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Zercom
Status Open
Datum 11 juli 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een bestelling bij Zercom geplaatst en vooraf betaald. Aangegeven levertijd was 1 tot 5 werkdagen.
Als er na 2 weken nog geen zicht op is wanneer een CPU geleverd kan worden, besluit ik dit onderdeel in overleg met Zercom te annuleren. De overige artikelen worden geleverd.

Na diverse schriftelijke en telefonische herinneringen dat ik 80 euro terug moet ontvangen, krijg ik van Zercom elke keer de reactie dat “de betaling klaar staat”.
Dat dit je reinste bullshit is, blijkt uit het feit dat er na 2,5 week nog geen cent is terugbetaald !!!

Gewenste Oplossing:

Ik wil 80 euro terug op mijn rekening !

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zercom

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zercom nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten