Klacht: Kpn komt afspraken niet na.

astrid boers op 22 januari 2021 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 22 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Half december 2020 ging onze telefoon Alcatel niet meer aan, eerst van alles zelf geprobeerd niet lukte. 28 december gebeld en ik moest hem opsturen. dat hebben we ook direct die dag gedaan. inmiddels hebben wij over deze periode veel contact gehad maar tot nu toe geen oplossingen ze zijn mijn telefoon namelijk kwijt. Afgelopen maandag eiste ik een oplossing, deze kwam in de belofte van een terugbel afspraak die binnen drie dagen gedaan zou worden. Het is nu vrijdag nog niets gehoord. Vandaag twee keer geprobeerd Kpn te bellen maar ze laten mij eerst 15 minuten wachten omdat het zo druk is en dan word de verbinding steeds verbroken, maar we moeten wel betalen voor iets wat we niet hebben. Wij voelen ons opgelicht.

Gewenste Oplossing:

Als ik een nieuwe terstond krijg en de boel verrekend word. Of dat ze mijn contract stopzetten. Ben wel zo klaar met die Kpn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door astrid boers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie