Mijn Klacht:
Hallo,
Ik had begin juni 2019 de glasvezel aansluiting voor ons nieuwbouw huis aangevraagd. Helaas is tot heden helemaal niks gebeurd.
Ik had al 3 termijnen gekregen wanneer de werkzaamheden zullen worden uitgevoerd, maar deze zijn zonder verdere informatieredenen verstreken. In week 44 zijn er twee mannen van Volker Wessels Telekom hier geweest om de leiding te meeten, gefrustreerd zijn ze weer vertrokken om dat er geen kabel ligt om door te meeten.
Ons huis staat in een nieuwbouw plan waar alle andere 3 huizen al glasvezel aansluitingen hebben!
Ik kan mijn werk met de noodpakket oplossing van de provider niet goed doen (ik moet het pakket iedere 1-2 dagen opwaardeeren en heb last van de traage latency van de mobiele verbinding).
Ik ben inmiddels bang mijn baan te verliezen, want ik niet eens mijn baas kan uitleggen wanneer ik de aansluiting zal kunnen krijgen! Mijn dossier wordt bij KPN opgeschaald maar ik heb nog steeds geen nieuwe bericht ontvangen!
Gewenste Oplossing:
Als ik een werkende en doorgemeten glasvezelaansluiting heb.


