Klacht: Wel een abonnement, maar niet het gewenste toetsel

Inge Scheepers op 22 augustus 2012 over KPN Mobiel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 28 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste Inge, Aangezien deze kwestie inmiddels op Facebook is behandeld markeer ik deze klacht als zijnde opgelost. Vriendelijke groeten, Jemy (KPN Webcare)

Bedrijf KPN Mobiel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 22 augustus 2012

Een klant van KPN Mobiel, voorheen Hi, heeft een klacht ingediend over de beschikbaarheid van een gewenste smartphone bij de verlenging van zijn abonnement. Na een positieve aanbieding voor de Samsung Galaxy Ace Plus in het wit, bleek bij navraag dat dit toestel niet meer beschikbaar was. De klant ervoer frustratie door de inconsistentie in de informatie van de medewerkers.

Mijn Klacht:

Ik ben nu sinds 2008 klant bij Hi en mijn abonnement mocht verlengd worden. Ik heb vervolgens gebeld met Hi en een medewerkerster kwam met een erg goede aanbieding voor een abonnement bij een Samsung Galaxy Ace Plus.
Vervolgens heb ik haar aangegeven dat ik erover wilde nadenken en zij gaf aan dat dit geen probleem was. Ik heb vervolgens nog gevraagd of de Samsung Galaxy Ace Plus in het wit verkrijgbaar was, omdat ik deze graag wil. Zij gaf aan dat dit geen probleem was. Een week later heb ik haar 2x proberen te bellen, helaas kenden medewerkers haar niet en moest ik het later nog maar eens proberen. Uiteindelijk kreeg ik haar een week later aan de telefoon. Het abonnement was nog steeds geldig, maar wat bleek het toestel was niet meer in het wit verkrijgbaar! Een flink domper en ze kwam met de volgende oplossing: deze toestellen zijn ook erg leuk! Toen noemde ze een aantal toestellen op. Ik heb haar aangegeven dat ik haar de eerste keer ook al heb gezegd dat ik alleen de Samsung Galaxy Ace Plus in het wit wil en niets anders.
Ze gaf aan niets voor me te kunnen en te willen doen. Nu heb ik dus niets, geen nieuw toestel en geen abonnement. Wat nou klanten behouden, dit werkt zo niet.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ze met hetzelfde voorstel van het abonnement kunnen komen met de Samsung Galaxy Ace Plus in het WIT.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door KPN Mobiel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat KPN Mobiel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

KPN Mobiel

Heeft op 28 augustus 2012 om 12:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Inge,

Aangezien deze kwestie inmiddels op Facebook is behandeld markeer ik deze klacht als zijnde opgelost.

Vriendelijke groeten,
Jemy (KPN Webcare)

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie