Klacht: Overname vanTelfort nummers leidt tot afsluiting van nummers

Gnarf op 10 januari 2020 over KPN Mobiel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf KPN Mobiel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 10 januari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een prepaid sim kaart in een seniorenalarm knop zitten. Ter info: die dingen zijn best kwetsbaar, dus hoe minder vaak je ze open schroeft om bij de sim te komen, hoe beter.
De betreffende sim kaart wordt dus om in gebruik te blijven ongeveer ieder half jaar expliciet gebruikt enof opgewaardeerd. Laatste gebruik is eind Mei. Het nummer is dus waarschijnlijk ergens eind November weer eens geblokkeerd. Geen probleem: Gewoonlijk heeft een klant dan 90 dagen om op te waarderen.
Eind December leiden pogingen tot opwaarderen echter tot onverklaarbare foutmeldingen. Bij navraag begin Januari blijkt de reden hiervoor te zijn dat het nummer te lang niet gebruikt is, omdat de Telfort tijd ook mee telt. Wat die tijd is valt echter niet in het KPN systeem te achterhalen. KPN sluit dus telefoonnummers af zonder duidelijke indicatie daartoe.

Gewenste Oplossing:

Ik wens een mogelijkheid om hetzelfde telefoonnummer op de alarmbutton beschikbaar te houden (lees: apparaat niet open hoeft, en alle contactpersonen niet opnieuw hoeven te registreren). Effectief gezien is dit reactivatie van de sim-kaart.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Mobiel

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Mobiel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gnarf
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie