Klacht: korting op zonnescherm

miaharry op 16 juli 2012 over Gamma in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gamma
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 16 juli 2012

Een klant heeft anderhalve week geleden een zonnescherm besteld met de verwachting 19% korting te ontvangen door een actie, maar ontdekte dat de korting slechts ongeveer 15% was. Na de bestelling blijkt er nu een actie van 20% korting te zijn, en de klant verzoekt Gamma om deze korting ook toe te passen, aangezien het product nog niet is ontvangen.

Mijn Klacht:

ik heb anderhalve week geleden een zonnescherm besteld met de pak mee geen btw actie dus dachten we 19% korting te krijgen maar dat was maar ongeveer 15% en dat viel ons tegen maar we hebben hem toch besteld en 360,49 betaald en tot onze verbazing krijg je nu 20% korting en we vinden dat Gamma deze korting ook voor ons kan doen omdat we hem nog niet hebben ontvangen,

Gewenste Oplossing:

we hopen ook 20% korting te krijgen omdat het binnen twee weken is.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM