Klacht: Koopzegels kosten geld

Iv1993 op 23 augustus 2014 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 23 augustus 2014

Een klant van Albert Heijn is verrast door de kosten van koopzegels, waarvan hij niet op de hoogte was. Tijdens een gesprek over het sparen van zegels kreeg hij de indruk dat dit gratis was, maar ontdekte later dat er kosten aan verbonden zijn. De klant beschouwt dit als misleiding en noemt het een vorm van geldklopperij.

Mijn Klacht:

Er is mij NOOIT verteld dat deze zegels geld kosten. ‘Spaart u ook zegels?’ ‘Uhh, ik ken ze niet maar doe maar’. Vervolgens worden die zegels gewoon in rekening gebracht. Pure geldklopperij.

Gewenste Oplossing:

Geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer