Klacht: Koop hier niet!

AJV op 28 december 2021 over TelefoonDiscounter.nl in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 28 december 2021

Een klant van TelefoonDiscounter.nl heeft een klacht ingediend over een bestelling van een telefoon die niet op tijd werd geleverd, ondanks de belofte dat deze de volgende dag zou aankomen. Na betaling ontving de klant geen enkele communicatie over de status van de bestelling en kreeg ook geen reactie op afgebroken pogingen om contact op te nemen. Uiteindelijk ontving de klant de telefoon, maar zonder enige communicatie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Inmiddels een week gelden heeft mijn vrouw een telefoon besteld van haar “zorgbonusje”.
Belofte: voor 23:59 besteld morgen in huis.
De betaling is gedaan, vervolgens nul respons. Geen verzending, telefoon wordt niet opgenomen, geen reactie via mail. Inmiddels afbesteld en geld teruggevraagd maar ook daar nul respons.
Ben zoals te lezen is niet de enige.

Update: telefoon is inmiddels binnen maar zonder enige communicatie op mails ed. Tip, communiceer beter met je klanten !

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TelefoonDiscounter.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TelefoonDiscounter.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door AJV
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM