Klacht: klarna factuur op al lang geretouneerde bestelling heb het bewijs van afgeven nog in mn bezit zelfs

jaap van ooijen op 13 mei 2018 over Lesara in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Lesara
Status Open
Datum 13 mei 2018

Een klant van Lesara heeft een factuur van Klarna ontvangen voor een bestelling die al een maand geleden is geretourneerd. De klant beschikt over een bewijs van afgifte en vraagt zich af waar dit bewijs naartoe gestuurd kan worden om de kwestie op te lossen, en uit kritiek op de administratie en communicatie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

dat ik nu een factuur van klarna heb gekregen terwijl ik een maand geleden de bestelling al retour heb gedaan en ik heb het bewijs van afgeven nog hier in mijn bezit dus waar moet ik dat heensturen om dit kort te sluiten.. wel erg slechte administratie enof comunicatie binnen jullie concern.

Gewenste Oplossing:

als lesara en andere webshops onder het concept afterpay niet met doormiddel van een ander bedrijf de factuur toch nog stuurt via de mail en mij als consument in een vervelende situatie brengt door of een schrijve moetenaan geven dat ik het bonnetje met het bewijs van afgifte heb endat ze als ze in hun systeem kijken het allang zien dat het weer in de retour afdeling binnen is gekomen

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lesara

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lesara nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten