Klacht: klantenservice ov-chipkaart

chipellende op 01 maart 2012 over Ov chipkaart in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 1 maart 2012

De klager ervaart ernstige problemen met de klantenservice van de OV-chipkaart. Zowel de e-mailcommunicatie als het telefonische contact zijn van slechte kwaliteit, met onduidelijke en foutieve informatie, en medewerkers die moeilijk verstaanbaar zijn en niet adequaat op klachten reageren.

Mijn Klacht:

De klantenservice van de OV-chipkaart is werkelijk om te huilen. De return-mailtjes zijn in slecht Nederlands geschreven en vaak klopt de inhoud ook niet. Ook met het telefonisch contact is het heel slecht gesteld; het Nederlands is moeilijk te verstaan en vaak weet men niet hoe met de klacht om te gaan.

Gewenste Oplossing:

De klantenservice moet weer geheel in Nederlandse handen komen met GEKWALIFICEERD personeel die met de klachten kan omgaan.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten