Klacht: Klacht vaste telefonie en internet

Haalberts op 25 juli 2013 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 25 juli 2013

Een klant van Tele2 heeft problemen ervaren met de vaste telefonie en internetverbinding, die vaak niet functioneerde. Na een telefoongesprek met de klantenservice, waarin werd bevestigd dat de opzegtermijn één maand was, kreeg de klant een terugbelverzoek van een andere medewerker die meldde dat er een contractuele verplichting tot december 2014 was, wat leidde tot frustratie. De klant overweegt nu om over te stappen naar een andere provider.

Mijn Klacht:

Ik ga verhuizen en wil van Tele2 af. De klantenservice medewerker stond mij keurig te woord en vertelde dat de opzegtermijn 1 maand was. Dientengevolge zou ik 22 augustus verlost zijn van Tele2. (Ik kies deze woorden omdat de internet verbinding van Tele2 nooit echt heeft gefunctioneerd. Ik was meer offline dan online. Overigens maakten de allervriendelijkste medewerkers van Tele2 daar nooit een geheim van. Er waren/zijn daar serieuze problemen en dat gaven ze grif toe. Mijn verhuizing grijp ik aan om een alles-in-één pakket bij een andere provider te nemen.)

Meteen na dit verlossende telefoontje belde een andere Tele2 medewerkster mij terug. Mevrouw Koko. Deze was aanzienlijk minder beleefd dan ik van Tele2 gewend ben en wees mij op een contractuele verbintenis tot dec 2014. Ik wees haar op het eerdere gesprek dat ik had gevoerd en dat onze verbintenis wel degelijk 22 augustus afloopt. Het gesprek werd daarna onplezierig.

Mijn klacht kent drie componenten:

1. Tele2 heeft -technisch gezien- een ondeugdelijke internet service verleend. De dienst levert niet wat het beloofde en juridisch is er sprake van een wanprestatie.
2. ik voel mij geschoffeerd door Mevrouw Koko van uw klantenservice.
3. Een eerdere medewerker informeerde mij dat onze contractuele verbintenis 22 augustus 2013 afloopt en daarnaar heb ik vervolgens gehandeld in de richting van een andere provider.

Ik ga er gevoeglijk vanuit dat mijn verbintenis met Tele2 per 22 augustus a.s is beëindigd en verzoek u mij dit per ommegaande schriftelijk te bevestigen.

Met vriendelijke groet,
Drs. H.E. Aalberts
0642416555

Gewenste Oplossing:

Ik ga er gevoeglijk vanuit dat mijn verbintenis met Tele2 per 22 augustus a.s is beëindigd en verzoek u mij dit per ommegaande schriftelijk te bevestigen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie