Klacht: KLACHT RONDOM BESTELLING

Babettehoog op 21 januari 2022 over Soldeerbout-Shop.nl in de categorie Internetshops - Gereedschap

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Soldeerbout-Shop.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 21 januari 2022

Een klant van Soldeerbout-Shop.nl heeft een klacht ingediend over een langdurige levertijd van een betaalde bestelling, waarbij na twee weken geen informatie werd verstrekt. Na meerdere pogingen om de bestelling te annuleren en het geld terug te vragen, ontving de klant geen reactie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

– 2 weken niets later horen van betaalde bestelling, dan bij navraag via mail ineens zeggen dat de levertijd onbekend is.
– 2 mails gedaan om bestelling te annuleren en geld te retourneren maar nooit reactie gehad.

Bestel hier nooit iets. Zeer slechte service en communicatie

Gewenste Oplossing:

Niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Soldeerbout-Shop.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Soldeerbout-Shop.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Babettehoog
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM