Klacht: Klacht over slechte service en onbetrouwbare monteurs

klager114c2891 op 26 april 2026 over Beko in de categorie Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Beko
Categorie Wasmachines
Status Open
Datum 26 april 2026

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een Beko koel/vries combinatie die 2,5 jaar oud is en buiten garantie. Ondanks dat er al drie keer een monteur is langsgekomen, is het probleem nog steeds niet opgelost. De laatste monteur die Beko stuurde was onprofessioneel en kon het probleem niet verhelpen. Na het inschakelen van mijn eigen monteur, die 300 euro kostte, kwam ik erachter dat het probleem waarschijnlijk bij de compressor ligt. Ik heb inmiddels de koelkast vervangen, maar Beko wil 219 euro vragen voor een nieuwe service. Dit vind ik onacceptabel, gezien de slechte service en onbetrouwbare monteurs.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een minimale terugbetaling van 219 euro.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Beko
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Beko

Reactie van de melder van de klacht klager114c2891

12 uur geleden - Weten niks sturen monteur die niks weet moet 21jg9 euro betalen. Zijn gewoon oplichters die rotzooi verkopen

Reactie van de melder van de klacht klager114c2891

12 uur geleden - Koop geen beko. koel/vries kapot na 2.5 jaar. En wasmachine rammelt door badkamer. Droogt niet meer goed. Ook 3jaar oud. Het is echt rotzooi en niemand weet hoe te maken ,

Alle klachten die gemeld zijn door klager114c2891
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM