Klacht: Klacht over onprofessionele behandeling bij klantenservice

klagere2d13611 op 12 juni 2026 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 12 juni 2026

Op 12 juni 2026 ontdekte een klant dat de rechter AirPod van een set AirPods 4, gekocht op 10 juni, beschadigd was bij het openen van de verzegelde verpakking. Bij de klantenservice werd de klant niet serieus genomen en beschuldigd van het zelf veroorzaken van de schade, wat leidde tot een onprofessionele behandeling. Hoewel de klant uiteindelijk nieuwe AirPods ontving, bleef de focus liggen op de onterechte beschuldigingen en het gebrek aan klantvriendelijkheid.

Mijn Klacht:

Op 10 juni 2026 heeft mijn vriend een set AirPods 4 gekocht bij mediamarkt de centrale in Leeuwarden, die ik als cadeau ontving. Bij het openen van de verzegelde verpakking op 12 juni 2026, ontdekte ik dat de rechter AirPod beschadigd was. We keerden onmiddellijk terug naar de winkel, maar werden bij de klantenservice niet serieus genomen. Manager Rowdy beschuldigde ons zelfs van het zelf veroorzaken van de schade en weigerde verder te discussiëren. Mijn moeder en vriend waren aanwezig en kunnen bevestigen dat de verpakking ongeopend was. Uiteindelijk kregen we wel nieuwe AirPods, maar de manier waarop we zijn behandeld, was onprofessioneel en respectloos. Deze klacht betreft niet de oplossing, maar de onterechte beschuldigingen en het gebrek aan klantvriendelijkheid.

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat deze klacht serieus wordt genomen en dat MediaMarkt evalueert hoe klantvriendelijkheid en respect verbeterd kunnen worden. Graag zouden we de excuses willen van het personeel van dat moment.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over MediaMarkt
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Alle klachten die gemeld zijn door klagere2d13611
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM