Klacht: Klacht over langdurige schermreparatie en defecte microfoon

klagere40f6585 ✓ Verified op 23 april 2026 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 23 april 2026

Een klant heeft zijn telefoon twee maanden geleden ter reparatie aangeboden bij MediaMarkt vanwege een defect scherm. Na de reparatie bleek de microfoon defect te zijn en ondanks beloften van MediaMarkt om het probleem op te lossen, heeft de klant al twee maanden geen communicatie ontvangen over de voortgang van de reparatie.

Mijn Klacht:

Ik heb mijn telefoon twee maanden geleden ter reparatie aangeboden bij MediaMarkt vanwege een defect scherm. Na de schermreparatie is de microfoon van mijn telefoon defect geraakt. Ondanks dat MediaMarkt heeft aangegeven het probleem op te lossen, wacht ik al twee maanden zonder enige communicatie of indicatie wanneer de reparatie zal plaatsvinden. Dit is zeer frustrerend en onacceptabel.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek MediaMarkt om mijn telefoon zo snel mogelijk te repareren, of anders het bedrag van de reparatie terug te betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 dag geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over MediaMarkt
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 dag geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Alle klachten die gemeld zijn door klagere40f6585
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM