Klacht: gratis hotelbon nooit ontvangen

Zonnetje13 op 03 juni 2013 over Kijkshop in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Kijkshop
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 3 juni 2013

Een klant van Kijkshop heeft een klacht ingediend omdat hij bij de aankoop van een stofzuiger een gratis hotelbon zou ontvangen, maar deze nooit heeft gekregen. Op zijn e-mails over de kwestie ontvangt hij enkel het advies om de website van Kijkshop te raadplegen.

Mijn Klacht:

Bij de aankoop van een stofzuiger zou een HOTELBON zitten.
Deze bon heb ik nooit ontvangen. Op mailtjes hierover krijg ik het antwoord “kijk maar op kijkshop.nl”.

Gewenste Oplossing:

Ik vind dat Kijkshop mij moet voorzien van de hotelbon. Deze actie is nu afgelopen en kan hem dus ook niet meer als voorbeeld/bewijsmateriaal toe sturen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM