Klacht: Mixerkom gaat niet los van de mixer

klagera1a3d8f1 op 29 oktober 2026 over Kenwood in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Kenwood
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 29 oktober 2026

Een consument heeft een mixer van Kenwood gekocht via Vinted, maar ondervindt problemen met het losmaken van de mixerkom. De klantenservice van Kenwood bevestigt dat dit probleem bekend is, maar vraagt €125,- voor reparatie, wat de consument onacceptabel vindt gezien de nieuwheid van het product en het ontbreken van een bon.

Mijn Klacht:

Ik heb een mixer van Kenwood aangeschaft via Vinted, maar bij het gebruik merk ik dat de mixerkom niet losgaat van de mixer. Dit probleem is herkenbaar volgens de klantenservice van Kenwood. Ze hebben echter aangegeven dat ik €125,- moet betalen om de mixer op te sturen voor reparatie, wat ik onacceptabel vind, aangezien het product splinternieuw is en ik geen bon heb.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een kosteloze reparatie van de mixer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Kenwood

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM